دانلود کالیگرافی زیبای شعر عربی وَ الأُذنُ تَعشَقُ قَبلَ العَینِ أَحیانا

کالیگرافی زیبای شعر عربی ” وَ الأُذنُ تَعشَقُ قَبلَ العَینِ أَحیانا ” طراحی شده توسط تیم پرشین فری سورس

کالیگرافی (خوشنویسی) زیبای شعر عربی ” وَ الأُذنُ تَعشَقُ قَبلَ العَینِ أَحیانا ” با خط خوش و زیبای نستعلیق شکسته بصورت لایه باز و کیفیت بالا و فرمت PSD جهت استفاده در طرحهای مختلف . مناسب برای چاپ در ابعاد بزرگ.

کالیگرافی واژه انگلیسی است که در زبان فارسی به خوشنویسی ترجمه شده. هنر خوشنویسی یکی از قدیمیترین هنرهای ایرانی و اسلامی میباشد و هنرمندان زیادی در طول دوره های مختلف آثار زیبا و ماندگاری در این هنر از خود به یادگار گذاشته اند همچنین خط نستعلیق یکی از معروفترین سبک هایی است که در زمینه خوشنویسی بکار میرود. خط های دیگری نیز مانند کوفی ، ثلث ، مُعَلّا ، نسخ و … نیز وجود دارند که هنرمندان و خوشنویسان از آنها در خلق آثار بی بدیلی مانند کتابت آیت قران ، اشعار فارسی و عربی ، کتیبه ها و حتی در هنرهای تجسمی بهره جسته اند. خط شکسته نیز بعنوان خط نوین نستعلیق شناخته می شود که زیبایی منحصر بفرد خود را دارد.

در این پست فایل لایه باز شعر عربی ” وَ الأُذنُ تَعشَقُ قَبلَ العَینِ أَحیانا ” را به صورت کاملاً لایه باز و با کیفیت بالا در اختیار شما قرار داده ایم تا از این طرح زیبا در طراحی های خود استفاده کنید. لایه باز بودن این فایل به شما امکان ویرایش و اصلاح قسمت های مختلف مانند رنگ و اندازه تصویر را می دهد تا آن را مطابق نیاز و سلیقه خود ویرایش کنید.

 

هم اکنون این فایل را بصورت رایگان از مرجع دانلود رایگان فارسی پرشین فری سورس دریافت کنید.

 


 

دانلود

حجم فایل : ۱۱ MB

فرمت فایل: Rar

پسورد: www.persianfreesource.com

 

 


 

همچنین ببینید : دانلود رایگان مجموعه فونت فارسی ثلث

 


 

 

 

 

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.